BU WEB SİTELER SİZLERİ HAYRAN BIRAKTIRACAK!

İnternette genellikle sosyal medya ve bilindik web sitelerinde vakit geçirmekteyiz. Halbuki herkes tarafından keşfedilmemiş harika güzellikte ve bir o kadar da faydalı o kadar çok web sitesi var ki. Bende bugünkü yazımda sizler için bu web siteleri araştırdım ve hoşuma giden bazı siteleri tanıtacağım. Az kişinin bildiği muhteşem web siteleri tabiki güzel ama çoğu İngiliççe 🙂 🙂

1- https://www.followupthen.com/

Kendinize ileri tarihli bir e-posta atmak ister misiniz? Hem çok eğlenceli hem de çok kullanışlı olan bu siteyi kimler biliyor? Ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bu site sayesinde unutkanlık sorununuza çözüm bulunmuş olacaktır.

screenshot_4

2- http://www.wolframalpha.com/

İşte karşınızda en doğru cevapları bulabileceğiniz bir arama motoru. Apple tarafından da desteklenen bu sitede mühendislikten spora, eğitimden tarihe her türlü bilgiyi ayrıntılı şekilde bulabilirsiniz. Oldukça faydalı olan bu site ne yazık ki İngilizce.

screenshot_3

3- http://www.flightstats.com/

Uçakların nereye ne şekilde gittiğini merak mı ediyorsunuz? O zaman bu site tam da sizlere göre. Uçak numarasını yazarak uçakların harita üzerinde nereye gittiğini bu site sayesinde görebilirsiniz. 🙂

screenshot_1

4- http://marker.to/

Bu site yer alan bir eklenti sayesinde, web sitelerde hoşunuza giden veya işinize yarayan kelime veya cümleleri sarı renkle boyayabilir, paylaşabilirsiniz.

screenshot_5

5- http://www.polishmywriting.com/

İngilizcesini geliştirmek isteyenler ve grammer problemi olanlar buraya! Bu site sayesinde yazım ve grammer yanlışlarınızı kolaylıkla kontrol edebilirsiniz.

screenshot_6

6- http://www.midomi.com/

Sizin de duyduğunuz ama bir türlü bulamadığınız şarkılar var değil mi? O zaman daha ne bekliyorsunuz haydi midomi.com’a !

web site

7- http://everytimezone.com/

Tüm dünya saatlerini tek bir arada toplayan bu site eminim ki çok ilginizi çekecektir.

screenshot_3

8- http://www.boxoh.com/

Kargo takip numaranızı yazarak kargonuzun nerede olduğunu öğrenmek ister misiniz? Yurt içi kargolar için bu işlem zaten çok kolaydır fakat yurt dışı kargolarınız ne olacak? Özellikle aliekspress kullanıcılarının çok severek kullanacağı bu site sayesinde kargonuzun yurt dışında da nerede olduğunu kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

screenshot_1

9- https://www.springboard.com/

İstediğiniz herhangi bir konuda online kurs almak artık çok kolay. Teknolojiye ayak uyduran ve oldukça faydalı olan bu sitede kendinizi geliştirmeniz mümkündür.

screenshot_2

10- https://www.picmonkey.com/

Bu site sayesinde artık bilgisayarlarda da fotoğraflar ile ilgili düzenlemeler yapmak çok kolay. Fikirlerinizin hayata geçirilmesi için ihtiyacınız olan her şey (fotoğraf düzenleme, kolaj yapma, grafik tasarım) picmonkeys.com’da.

screenshot_5

  Beğendiysen tıklayabilirsin! 🙂
No votes yet.
Please wait...