Nivea Bakım Ürünleri

Söz konusu kişisel bakım olduğunda kullanılacak markalar ayrı bir önem kazanmaktadır. Çünkü kötü bir markanın cildimize vereceği zararı göze almak hiç de kolay bir şey değil. Kişisel bakım ürünleri arasında en gözde markalardan bir tanesi de Nivea. Pek çok ürününü kullandım ve hepsinden de oldukça memnun kaldığımı söyleyebilirim. Sizlere yardımcı olmak maksadıyla Nivea bakım ürünleri hakkında ufak bilgiler vermek istiyorum. 🙂

 

1- Dudak Bakımı Fruity Shine Peach

Özellikle kış aylarında biz bayanlar dudak kuruluğundan oldukça şikayetçiyiz. Ben buna çözüm olarak Nivea fruity shine dudak bakım lipini kullanıyorum. Şeftalili tadından dolayı yememek için kendinizi zor tutabilirsiniz. 🙂 Hem kokusu hem de işlevi güzel olan bu ürün kış aylarında çantanızdan eksik etmeyin.

img_20170303_113618

2- Besleyici Günlük Bakım Kremi

Cilt tipi kuru olanlar için önerebileceğim bakım kremi ise Nivea’nın besleyici günlük bakım kremi. Normal cilt tipi için mavi kapak, kuru cilt tipi için pembe kapaklı tasarıma sahip bu krem gerçekten çok etkili! Yüz bölgesine uygulayabileceğiniz Nivea bakım kremi sayesinde cildiniz hem nemlenecek hem de beslenecek.

img_20170303_112844

3- Nemlendirici Bakım Kremi

El, yüz ve vücut için tek bir krem istiyorsanız Nivea Soft bakım kremini kullanabilirsiniz. Büyük kutusu ile size bir iki kış yeterli gelecektir.

img_20170303_112654

4- Canlandırıcı Günlük Bakım Kremi

Yüzünüzü nemlendirirken aynı zaman da canlanmasını da istiyorsanız Nivea canlandırıcı günlük bakım kremini tercih edebilirsiniz. Güne başlarken yüzünüze süreceğiniz canlandırıcı bakım kremi ile yüzünüzdeki değişimi hissedeceksiniz.

img_20170303_112613

5- Powder Touch Deodorant 

Ter kokusu maalesef ki en büyük problemlerimizden bir tanesi. Nivea Powder Touch deodorant sayesinde 48 saat kesintisiz ter kokusuna karşı mücadele edebilirsiniz. Üstelik kokusu da bir o kadar güzel. Pudrasız bir deodorant olmasından dolayı tercihlerim arasında ilk sırada yer almakta.

img_20170303_112528

6- Koruyucu Bakım Kremi

Kış aylarında ellerinizi kuruluktan korumak istiyorsanız Nivea koruyucu bakım kremi tam da sizlere göre! Ayrıca bal mumu ve gül kokusu birleşimi gerçekten harika! Koruyucu bakım kremi sayesinde elleriniz yumuşacık olacak ve hoş bir kokuya sahip olmuş olacak.

img_20170303_112503

7- Çift Etkili Göz Makyaj Temizleyici

Bugüne kadar pek çok göz temizleyici denedim fakat içlerinde en memnun kaldığım Nivea kantaron yağlı göz makyaj temizleyici oldu! Yüz makyajı ile göz makyajı temizleyicileri bence aynı olmamalı! İçerisinde bulunan kantaron yağı, makyajı temizlerken aynı zaman da cildi beslemektedir. Hassas göz çevresi için tasarlanan bu temizleyiciyi sizler de mutlaka denemelisiniz.

img_20170303_112322

8- Sıkılaştırıcı Vücut Yağı

Yaz aylarına yaklaşırken vücudumuzun sıkı olması çok önemli. Nivea sıkılaştırıcı vücut yağı tabi ki de tek başına etkili olmamaktadır. Fakat spor ile beraber kullandığınızda etkili sonuç alabilirsiniz. Hoş kokusu da kullanmanızda etkili olabilir. 🙂

img_20170303_112249

9- Vücut Nemlendiricisi Cocoa Butter

Vücudunuzu nemlendirirken aynı zaman da da güzel koksun istiyorsanız Cocoa Butter vücut nemlendiricisi harika bir seçim olur. Su bazlı formülü sayesinde vücudu nemlendirirken aynı zaman da içerisinde bulunan E vitamini ile cildi beslemektedir. Kuru ciltler için tasarlanan bu nemlendirici kremi denemenizde fayda var!

img_20170303_112158

10- Dudak Yağı Lip Butter

Eğer dudağınız nemlendirici lipler ile kuruluğu gitmiyorsa Lip Butter çok işinize yarayacak. Vanilya kokusu ile cezbedici güzelliğe sahip bu dudak yağını kullanmanızı şiddetle tavsiye ediyorum. 🙂

img_20170303_112122

Yorumlarım umarım sizlere faydalı olmuştur.

Soru ve düşüncelerinizi bana iletirseniz sevinirim. 🙂

İnstagram >> TIKLA!

  Beğendiysen tıklayabilirsin! 🙂
No votes yet.
Please wait...