Ozan Dolunay Kimdir?

Ozan Dolunay, son zamanların oldukça popüler erkek oyuncularından bir tanesi. Başarısını git gide katlayarak her geçen gün televizyonlarda daha çok karşılaştığımız Ozan, genç kızların da beğenisini çoktan kazandı bile. ALL dergisi Ocak yayınında röportaj veren Ozan Dolunay kimdir, nelerden hoşlanır, özel hayatı ile ilgili bilinmeyenler ve daha pek çok şey bu sayfada!

 

Ozan Dolunay Biyografisi

Ozan ismiyle bildiğimiz oyuncunun aslında bir diğer ismi daha var: Mehmet. Mehmet Ozan Dolunay 5 Nisan 1991 Antalya doğumlu. Boğa burcu olan yakışıklı oyuncu, yeşil gözlü ve 1.79 boyunda. Burcundan kaynaklanan bir özelliği ise hızlı değişimlere kolay adapte olamaması. Koç Üniversitesi Makine Mühendisliğinden mezun olan Mehmet Ozan, okuduğu bölümün kendisini mutlu etmediğini anlayınca oyunculuk eğitimi almaya karar verdi. Deneme çekimlerinden birisinde başarılı olmasıyla bir reklam filminde oynamış ve bu reklam filmi hayatının dönüm noktası olmuştur.

Mehmet Ozan ile ilgili bir diğer değinilmesi gereken nokta özel hayatı. 🙂 Tatlı Küçük Yalancılar dizisinden tanıdığımız Melisa Şenolsun ile ilişki yaşayan oyuncu çok aşık olduğunu ifade ediyor. Sosyal medya üzerinden de oldukça keyifli paylaşımlarda bulunan ikili, bence oldukça tatlı bir çift. 🙂 Kısa sürede başlayan dizi aşkı hala devam etmekte.

1138406_620x410

 

Oynadığı Diziler

  • Tatlı Küçük Yalancılar
  • Oyunbozan
  • Yüksek Sosyete

 

Ozan Dolunay Sosyal Medya

Sosyal medyada aktif olan ve özellikle İnstagram’da oldukça eğlenceli şeyler paylaşan Ozan Dolunay’ın sosyal medya adreslerine aşağıdaki linklerden erişebilirsiniz!

İnstagram >> https://www.instagram.com/modolunay/?hl=tr

Twitter >> https://twitter.com/modolunay

Facebook >> https://www.facebook.com/ozandolunay

 

  Beğendiysen tıklayabilirsin! 🙂
No votes yet.
Please wait...