Yüksek Sosyete 22. Bölüm

16 Haziran’dan beri gönüllere taht kuran Yüksek Sosyete dizisi, her hafta farklı olaylar ile karşımıza çıkmaktadır. Bu hafta yayınlanacak olan bölümünde ise nefes kesici sahneler yer almaktadır. Kerem ile Cansu, Ece ile Mert, Süreyya ve Levent… Her birini bu bölümde ayrı bir çıkmaz beklemektedir. Peki bu bölümde neler mi olacak? İşte sizler için Yüksek Sosyete’de bu hafta olacak olanlar…

ilk öncelikle, ilk bölümden beri imkansız bir aşk yaşayan Kerem ile Cansu, geçtiğimiz bölümde yeniden kavuşma emarelerini vermişti. Bu bölümde ise Kerem, iki seçenek arasında sıkışıp kalmıştır. Ya davasından vazgeçip Cansu ile olan aşkını tercih edecek ya da Cansu’dan vazgeçip davasının peşinden koşacaktır. Epey bir zorlanacak olan Kerem acaba hangi yolu tercih edecek?

Diğer bir yandan ise Ece ile Mert yer almaktadır. Geçtiğimiz bölümlerde evlenme teklifi alan Ece, Bediha Hanım ile iyice arayı bozmaktadır. Bu bölümde Bediha Hanım kanser olduğunu öğrenir ve Mert’den Ece’den ayrılmasını ister. Zor durumda kalan Mert, babaannesini mi yoksa aşkı Ece’yi mi tercih edecek?

Ve son olarak, Süreyya Koran ve Avukat Levent Bey’in aşkı iyice çıkmaza düşmektedir. Geçtiğimiz bölümde Levent, Metin Koran’ı ihbar edip göz altına alınmasına sebep olmuştu. Bunu öğrenen Süreyya, bu bölümde Levent ile olan bağlarını koparmak istemektedir. Zor anlar yaşayan Levent ve Süreyya çiftini acaba hangi gelişmeler bekliyor?

yuksek-sosyete-22-bolum-fragmaninda-bedia-hanim-soku-8034145

Tüm bu olanları kaçırmamak için bu cumartesi yayınlanacak olan Yüksek Sosyete dizisini sakın kaçırmayın!

Hepinize iyi seyirler. 🙂

 

 

  Beğendiysen tıklayabilirsin! 🙂
No votes yet.
Please wait...